Prázdniny s Muzikanty

Hudební soubor Muzikanti funguje i o prázdninách! Během července se konaly dva příměstské tábory tradičně zaměřené na hudbu, divadlo a tanec. A na začátku srpna se děti vydaly na týdenní pobytový tábor zaměřený na motivy filmu Piráti z Karibiku. Záznamy z obou vystoupení na příměstských táborech a krátké video z pobytového tábora najdete na našem Youtube kanále Muzikanti a fotky ze všech akcí jsou k dispozici na stránkách ve fotogalerii.

Příměstské tábory

V polovině července se v bosonožské orlovně konal příměstský tábor na motivy pohádky Vaiana. Týden poté proběhl i náš druhý příměstský tábor na ZŠ Vedlejší na motivy pohádky Na vlásku, tentokrát ale na škole Vedlejší v Bohunicích. Děti celý týden pilně trénovaly zpěv, divadlo a tanec, aby na konci týdne mohly rodičům předvést, co se naučily. Příměstské tábory si užily nejen děti, ale i vedoucí a všichni se už těšíme na příští rok!

Pobytový tábor Piráti z Karibiku

Kdo by se na týden nechtěl stát pirátem a vydat se na cestu za pokladem nedozírné hodnoty? Přesně tohle přání se splnilo našim dětem. Na tábor jsme tentokrát vyrazili do Předboře poblíž města Tábor. Děti i vedoucí si užili týden plný dobrodružství, her, zábavy a hudebních večerů u ohně. Těšíme se na příští rok!