Muzikál

Hudba mnohé z nás rozpohybuje. Nezáleží na tom, zdali se pustíme do baletu, stepu či rokenrolu. Důležitá je radost z pohybu. A pro ty, kteří se nemohou rozhodnout, zdali dát přednost tanci, zpěvu či divadlu, je tu Muzikál, který vše kombinuje.

Pokud Tě baví zpívání, tancování, hraní na jevišti, vyrábění kulis či vymýšlení kostýmů je Muzikál přesně pro Tebe.

V muzikálu děláme všechny zmíněné aktivity a nejen je - hrajeme rovněž spoustu her a bavíme se.
Za rok stihneme nacvičit hned dvě vystoupení. První s názvem Živý Betlém hrajeme na začátku prosince v Bosonohách při rozsvěcení vánočního stromečku. Muzikál spolu s flétnisty secvičí vánoční koledy a výsledkem je představení plné vánočních koled s originálním divadlem.

 

 

Druhou akcí je hlavní vystoupení Muzikálu. Celé druhé pololetí cvičíme muzikál, abychom jej na konci května mohli zahrát (nejen) rodičům. V průběhu let jsme hráli již mnoho muzikálů - např. Lví král, Tajemství staré bambitky, Mama Mia nebo tento rok Noc na Karlštejně.


Naše činnost se nezastavila ani v době pandemie. Živý betlém a vystoupení jsme nahradili zpracováním videoklipů, které můžete najít ve videogalerii. A distančně jsme dokázali dokonce secvičit muzikál Mama Mia, který jsme následně natočili a promítli na konci roku. 


Muzikál je zkrátka kroužek, ve kterém si každý přijde na své.